Usługi lakiernicze

Usługi lakiernicze

Produkcja mebli laboratoryjnych nie jest jedyną gałęzią naszej działalności. Oferujemy usługi w zakresie lakierowania proszkowego. Posiadamy linię lakierniczą zbudowaną przez firmę IDEAL-LINE z Danii. Wyposażona została w sterowanie pieca zapewniające pełną kontrolę procesu wypalania farby, a kabina proszkowa do swej pracy wykorzystuje pistolety NORDSONA z automatyczną kontrolą podawanej farby. Dzięki stałej kontroli procesu mycia, fosforanowania i suszenia detali, tworzymy powierzchnię idealnie przygotowaną do procesu malowania proszkowego. Wieloletnią odporność powłoki zapewnia płukanie w wodzie DEMI.

Stały nadzór parametrów kąpieli (CHEMETALL) zapewnia możliwość optymalizacji procesu fosforanowania dla stali, stali ocynkowanej galwanicznie lub aluminium.

olympus 01-08-2004 042
olympus 01-08-2004 049

 

Oferujemy Państwu pełen zakres usług z dziedziny lakierowania proszkowego dla detali o wymiarach maksymalnych:
2000 mm x 1200 mm x 700 mm.
Korzystamy z pełnej palety barw dostępnej na rynku. W przypadku kolorów nietypowych sprowadzamy farbę na specjalne zamówienie. Proces lakierowania poprzedzamy precyzyjnym myciem i fosforanowaniem z demineralizacją końcową włącznie. Detale aluminiowe i ocynkowane poddajemy dodatkowo wygrzewaniu odgazowującemu. Dodatkowo istnieje możliwość malowania dwuwarstwowego z cynkową farbą podkładową.
Wszystkie etapy przygotowania powierzchni, malowania i utwardzania kontrolowane są elektronicznie i dodatkowo przez nadzór własnego laboratorium kontroli jakości procesu.

 

Mycie elementów