Stoły laboratoryjne

Stoły laboratoryjne

Stoły laboratoryjne, podobnie jak blaty laboratoryjne, są jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego laboratorium. Przy stołach wykonywane są niemal wszystkie czynności i na nich stoją specjalistyczne urządzenia wraz z materiałami do badań. Ważne jest, aby stół był odporny na uszkodzenia i łatwy do wyczyszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo stoły przyścienne oraz stoły wyspowe w różnych wariantach. Przygotowaliśmy trzy serie stołów, co pozwala nam dobrać odpowiednią do Państwa wymagań kolorystykę, wzór oraz rozmiar. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo w zakresie aranżacji laboratorium.

Serię C tworzą wysokiej jakości, nowoczesne i funkcjonalne meble metalowe. Zbudowane zostały w oparciu o tak zwaną ramę „C”, co umożliwia łączenie poszczególnych elementów nie tylko prostopadle, ale również w heksagonalne ciągi stołów roboczych. Zastosowanie serii C pozwala stworzyć kompozycję łączącą w sobie najważniejsze cechy funkcjonalności i estetyki. Dodatkowo, możemy dobrać meble precyzyjnie do danego pomieszczenia, przez co zachowujemy sporo wolnej przestrzeni. C jest bardzo uniwersalną serią, znajdującą zastosowanie we wszystkich rodzajach laboratoriów. Seria obejmuje meble łączone w ciągi robocze z nadstawkami instalacyjnymi, dygestoria, szafy na chemikalia, antywibracyjne stoły wagowe, szafy i szafki stojące oraz wiszące.

 

Seria A obejmuje meble laminowane, których konstrukcja wykonana została z malowanego proszkowo metalu. Stoły tej serii wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do wyposażenia każdego laboratorium. W skład serii A wchodzą meble łączone w prostopadłe ciągi stołów roboczych z nadstawkami instalacyjnymi, dygestoria, szafy na chemikalia, antywibracyjne stoły wagowe, szafy i szafki stojące oraz wiszące. Stoły mogą zostać wyposażone w armaturę laboratoryjną, a rodzaj blatu dobieramy do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Seria aluminiowa obejmuje meble, których konstrukcję stanowią szafki wykonane z anodowanych profili aluminiowych wypełnionych płytami laminowanymi. Seria ta obejmuje szafy i szafki stojące oraz wiszące pełne z profilami wypełnionymi płytami laminowanymi lub w wersji przeszklonej, wypełnione szkłem.