Stoły laboratoryjne

Stoły laboratoryjne

  • przyścienne
  • wyspowe


Seria C
to wysokiej jakości, nowoczesne i funkcjonalne meble metalowe. Ich konstrukcję nośną stanowi tak zwana rama „C”. Dzięki temu możliwe jest łączenie mebli nie tylko w prostopadłe, ale również w heksagonalne ciągi stołów roboczych. Pozwala to na elastyczne komponowanie wyposażenia laboratorium przy równoczesnym zachowaniu estetyki i funkcjonalności pomieszczenia. Ze względu na swoją uniwersalność mogą być stosowane we wszystkich rodzajach laboratoriów. Seria obejmuje meble łączone w ciągi robocze z nadstawkami instalacyjnymi, dygestoria, szafy na chemikalia, antywibracyjne stoły wagowe, szafy i szafki stojące oraz wiszące.

 

Seria A obejmuje meble laminowane, oparte na konstrukcji metalowej, malowanej proszkowo. Atrakcyjne wzornictwo i funkcjonalność sprawiają, że seria ta umożliwia kompleksowe wyposażenie każdego laboratorium. W jej skład wchodzą meble łączone w prostopadłe ciągi stołów roboczych z nadstawkami instalacyjnymi, dygestoria, szafy na chemikalia, antywibracyjne stoły wagowe, szafy i szafki stojące oraz wiszące.

 

Seria aluminiowa obejmuje meble której konstrukcję stanowią szafki wykonane z anodowanych profili aluminiowych wypełnionych płytami laminowanymi. Seria ta obejmuje szafy i szafki stojące oraz wiszące pełne których profile wypełnione są płytami laminowanymi lub przeszklone, wypełnione szkłem.