Szafki laboratoryjne

Szafki laboratoryjne

Szafy i szafki laboratoryjne są niezbędnym elementem wyposażenia meblowego laboratorium służącym magazynowaniu wszelkich urządzeń, odczynników oraz wszelkich innych przyborów niezbędnych w pracy laboratorium. Szafki laboratoryjne wiszące, w wariancie zakrytym bądź przeszklonym, są doskonałym uzupełnieniem wyposażenia laboratorium, umożliwiającym przechowywanie w bezpiecznych warunkach urządzeń, materiałów lub odczynników. Solidne szafki z blachy kwasoodpornej i ocynkowanej z powodzeniem mogą być używane do przechowywania różnego rodzaju materiałów wykorzystywanych w codziennej pracy. Naszym Klientom proponujemy również szafy na chemikalia, dedykowane przechowywaniu substancji potencjalnie niebezpiecznych. Ponadto oferujemy:

Szafy i szafki laboratoryjne metalowe

Wykorzystywane są w laboratoriach o wysokiej częstotliwości prac chemicznych i mechanicznych. Dzięki swej gładkiej strukturze, są bardzo łatwe w czyszczeniu. Doskonale sprawdzają się w laboratoriach prowadzących badania z zakresu mikrobiologii. Produkujemy szafki wykonane z blachy stalowej o konstrukcji niepalnej i nienasiąkliwej, malowane farbami epoksydowymi.

Szafy i szafki laboratoryjne laminowane

Produkujemy szafki laboratoryjne, których korpus oraz front wykonane są z płyt laminowanych o grubości 18 mm, w całości wykończone obrzeżem PCV 2 mm. Dla zwiększenia ich trwałości i stabilności, plecy zostają wykonane z pełnej płyty. Dzięki bogatej kolorystyce, sprostają wymaganiom każdego użytkownika. Laboratoria głównie kojarzą się z kolorem białym, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażenie Państwa laboratorium zostało wykończone w kojącym, niebieskim kolorze.

 

Szafki wiszące pełne

 

Szafki wiszące przeszklone

 

Szafki stojące pełne

 

Szafki stojące przeszklone

 

Szafki podwieszane

 

Pragniemy stworzyć bogatą ofertę produktów, umożliwiającą kompletne wyposażenie laboratorium. Naszym Klientom proponujemy również szafki cokołowe, szafki na nóżkach oraz kontenery jezdne.