Meble laboratoryjne

Meble laboratoryjne

Laboratoria są bardzo specyficznym środowiskiem pracy, wymagającym odpowiedniego wyposażenia. Meble laboratoryjne muszą spełniać restrykcyjne wymagania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a w szczególności muszą być odporne na działanie substancji chemicznych, wysokiej temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Meble do laboratorium tworzymy przy użyciu najwyższej jakości materiałów, przez co są bardzo wytrzymałe, a także łatwo utrzymać je w czystości. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dostosowując nasze produkty do wymagań Klienta, stąd nasza bogata oferta mebli laboratoryjnych na wymiar, zarówno w wariancie stalowym, jak i laminowanym.

Projektowanie mebli laboratoryjnych

Projektowanie mebli laboratoryjnych jest najważniejszym etapem realizacji każdego zamówienia. Proces ten prowadzimy w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą, by spełnić wszystkie jego oczekiwania w zakresie wyglądu i funkcjonalności mebli. Przed rozpoczęciem prac dokładnie wymierzamy wnętrze laboratorium, aby wszystkie wartości wprowadzone do oprogramowania projektowego zgadzały się ze stanem faktycznym. Następnie tworzymy cyfrową wizualizację mebli i wysyłamy przygotowany przez nas projekt do Klienta. Jest to etap, na którym możemy wprowadzić poprawki i rozwiązania przez Państwa zaproponowane. Tworząc meble zawsze uwzględniamy rodzaj i zakres prac, jakie będą prowadzone w Państwa laboratorium. Dbamy o to, by stelaże do mebli bez problemów wytrzymywały zakładane obciążenie, a szafki pomieściły wszystkie wykorzystywane przez Państwa urządzenia, aparaturę i odczynniki.

Modułowe meble laboratoryjne

Modułowe meble laboratoryjne mogą być dowolnie łączone, tworząc unikalne rozwiązania dopasowane idealnie do kształtu pomieszczenia. Konfiguracja może zostać rozbudowana w przyszłości, więc niezależnie od aktualnych potrzeb pracowni, mogą Państwo stworzyć ergonomiczne miejsce do pracy stojącej lub siedzącej. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.