Stanowiska do mycia

Stanowiska do mycia

Właściwy dobór materiałów, takich jak rodzaj blatu, typ szafek i baterii laboratoryjnych, sprawia, że nasze stanowiska zlewozmywakowe charakteryzują się wysoką odpornością, co pozwala na ich stosowanie we wszystkich rodzajach laboratoriów. Oferujemy stanowiska w pełni dopasowane do pozostałych mebli laboratoryjnych dostępnych w naszej ofercie, wyposażone w jedno- lub dwukomorowe zlewy laboratoryjne. Zasadnicze wyposażenie stanowisk do mycia składa się z konstrukcji metalowej malowanej proszkowo farbami epoksydowymi. Szafka zlewozmywakowa może być wykonana z metalu bądź płyt dwustronnie laminowanych. W zestawie znajduje się również blat wykonany z wybranego przez Państwa materiału.

Armatura laboratoryjna

Każde stanowisko do mycia możemy wyposażyć w armaturę laboratoryjną renomowanych producentów, takich jak Broen czy Toff. Wszystkie oferowane przez nas baterie posiadają certyfikaty i atesty dopuszczające je do stosowania w laboratoriach. Wysoka jakość armatury zapewnia wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Ponadto montujemy oczomyjki i ociekacze laboratoryjne wykonane z wysokogatunkowego polipropylenu, które mocowane są do ściany za pomocą kołków rozporowych o średnicy 10 mm z wkrętem o łbie stożkowym.

Oferujemy stanowiska w pełni dopasowane do pozostałych mebli laboratoryjnych, wyposażone w jedno lub dwukomorowe zlewy laboratoryjne. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów stołu do indywidualnych potrzeb laboratorium oraz modyfikacji jego komponentów. Zasadnicze wyposażenie stanowisk do mycia składa się z konstrukcji

metalowej, malowanej proszkowo farbami epoksydowymi. Szafka zlewozmywakowa może być wykonana z metalu bądź płyt dwustronnie laminowanych. Każde stanowisko możemy wyposażyć w armaturę laboratoryjną renomowanych producentów, takich jak Broen czy Toff. W zestawie znajduje się również blat wykonany z wybranego przez Państwa materiału oraz miski zlewowe.

Charakterystyka techniczna:

  • baterie zasilania w wodę ciepłą i zimną lub z mieszaczem oraz zawory pojedyncze z wylewką wody zimnej
  • wysokość płyty roboczej od posadzki 900mm
  • dopuszczalne ciśnienie robocze wody 0,4 MPa
  • dopuszczalne obciążenie płyty roboczej 4 kPa/m2
  • instalacja ściekowa powinna być wyprowadzona pod stołem (w środku jego szerokości) ø50
  • instalacja wody w budynku powinna być zakończona zaworem calowym 1/2″ pod stołem (w jego szerokości); zawór powinien być zakończony gwintem zewnętrznym calowym rurowym G1/2”

gf