Szafy na chemikalia

Szafy na chemikalia

W każdym laboratorium substancje niebezpieczne muszą być przechowywane w specjalnie do tego przygotowanych szafkach. Mając na uwadze bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniu, jak i ochronę środowiska naturalnego, przygotowaliśmy szafy na chemikalia, dzięki którym wszelkie niebezpieczne materiały będą składowane w odpowiednich warunkach. Szafy wykonane są z odpornego chemicznie polipropylenu. Na Państwa życzenie szafę możemy wyposażyć w dodatkowe akcesoria, takie jak kuwety, zamki ograniczające dostęp przez osoby nieupoważnione oraz instalacje wentylacyjne. Zakup dodatkowego wyposażenia ogranicza ryzyko rozlania się cieczy poza szafę, a podłączenie do wymuszonego wyciągu pozwala oczyścić powietrze w pomieszczeniu. Jesteśmy producentem szaf na chemikalia z wieloletnim doświadczeniem, więc mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie przygotowane przez nas meble wykonane są zgodnie z aktualnymi przepisami.

Charakterystyka techniczna szaf na chemikalia:

  • Korpus laminowany, wyłożony wewnątrz polipropylenem o wysokiej odporności chemicznej
  • Obrzeża wykończone doklejką polipropylenową 3 mm
  • Średnica wentylacji Fi 110
  • Wewnątrz 4 półki wyłożone polipropylenem
  • Możliwość wyposażenia w dodatkowe, wysuwane kuwety z polipropylenu oraz chemoodporny wentylator przystosowany do pracy ciągłej
  • Oferujemy również szafy wykonane z blachy kwasoodpornej oraz blachy stalowej, pokryte farbami epoksydowymi

Szafy na chemikalia stanowią idealne dopełnienie naszej oferty szafek laboratoryjnych. W przypadku pytań odnośnie do naszej oferty produktów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Bez-nazwy-2