Meble stalowe

Meble stalowe

Meble stalowe stanowią stały element wyposażenia wnętrz laboratoriów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Estetyczne i trwałe szafy oraz szafki metalowe, wytrzymałe szafki z blachy ocynkowanej oraz szafki z blachy kwasoodpornej przeznaczone do przechowywania szczególnie wrażliwych lub szkodliwych substancji to zaledwie część z oferowanego przez nas asortymentu. Nasze meble wykonane z blachy stalowej malowane farbami epoksydowymi charakteryzują się niepalną i nienasiąkliwą konstrukcją, która dodatkowo wyposażona jest w wygłuszone drzwiczki.

Szafki stalowe produkcji Polon Labor są z powodzeniem wykorzystywane w laboratoriach, w których prowadzone są intensywne prace chemiczne i mechaniczne. Sprawdzają się również w jednostkach badawczych prowadzących prace z zakresu mikrobiologii. Są to meble charakteryzujące się gładką, a co za tym idzie łatwo zmywalną powierzchnią, dzięki czemu ich codzienne utrzymanie w czystości jest proste i łatwe.

Jeśli więc poszukujesz sprawdzonego dostawcy wysokiej jakości mebli laboratoryjnych wykonanych ze stali, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.