Meble laminowane

Meble laminowane

Nasze meble laboratoryjne wykonane z płyty laminowanej wyróżniają się wysoką odpornością na większość wykorzystywanych substancji chemicznych, a co za tym idzie, doskonale nadają się do pracy w różnorodnych placówkach badawczych.

Wysokiej jakości szafki laminowane produkowane przez Polon Labor to meble, których korpus oraz front wykonaliśmy z płyt o grubości 18 mm, a całość wykończona jest obrzeżem PCV o grubości 2 mm. Dodatkowo, aby podnieść stabilność i trwałość konstrukcji plecy szafek wykonane są z pełnej płyty. Takie połączenie sprawia, że oferujemy wyposażenie, które jest wytrzymałe i jednocześnie łatwe do utrzymania w czystości. W przypadku laboratoryjnych szafek laminowanych najczęściej wykorzystywaną kolorystyką jest biel. Warto jednak wiedzieć, że materiał ten daje szersze możliwości, a co za tym idzie, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy dla Państwa laboratorium przygotowali estetyczne wyposażenie w uspokajającej zieleni, kojącym kolorze niebieskim, energetycznym kolorze żółtym lub pomarańczowym.

W przypadku zainteresowania naszymi szafkami laminowanymi zapraszamy do kontaktu. Chętnie poznamy Państwa potrzeby i przygotujemy korzystną propozycję uwzględniającą aktualne oczekiwania i możliwości. Zapraszamy!