Szafki szatniowe i szkolne

Szafki szatniowe i szkolne

Polskie szkoły przeszły w ostatnich latach prawdziwą metamorfozę. I nie mamy tutaj bynajmniej na myśli podstawy programowej, ale wyposażenie placówek oświatowych. W niepamięć odeszły czasy, kiedy dzieci przez cały dzień dźwigały ciężkie plecaki, w których miały wszystkie niezbędne podręczniki, zeszyty, artykuły biurowe, stój na zajęcia wychowania fizycznego oraz drugie śniadanie. Dzieciaki w XXI wieku zostawiają wszystkie swoje rzeczy w szafkach szkolnych, a na konkretną lekcję zabierają tylko to, czego będą na niej potrzebować. Jakież to praktyczne i zdrowe dla kręgosłupa!

Pomimo iż firma Polon Labor specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli medycznych oraz laboratoryjnych w naszej ofercie znaleźć można również szafki szkolne. Nasze szafki szatniowe oraz szafki basenowe stworzyliśmy z myślą o uczniach będących na różnym poziomie kształcenia. Z powodzeniem mogą z nich korzystać zarówno dzieci uczęszczające do szkół podstawowych, jak i nastolatki w szkołach ponadpodstawowych. To estetyczne, a jednocześnie wytrzymałe produkty, wyróżniające się przemyślaną konstrukcją oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo doskonale prezentują się na szkolnych korytarzach i są łatwe do utrzymania w czystości. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że ich rozliczne zalety doceniają nie tylko sami uczniowie, ale również ich rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.

Planujesz zakup szafek szkolnych do prowadzonej placówki oświatowej? Skontaktuj się z naszą firmą! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferowanego asortymentu i przygotujemy korzystną ofertę zakupu szafek szatniowych. Zapraszamy!