Szafki laboratoryjne

Szafki laboratoryjne

Szafki laboratoryjne służą do magazynowania wszelkich urządzeń, odczynników oraz przyborów niezbędnych w codziennej pracy laboratorium. Szafki laboratoryjne wiszące, w wariancie zakrytym bądź przeszklonym, są doskonałym uzupełnieniem wyposażenia laboratorium, ponieważ maksymalnie wykorzystują przestrzeń dostępną na ścianach. Jeśli zależy Państwu na jeszcze większej powierzchni magazynowej, najlepszym rozwiązaniem będą wolnostojące szafy laboratoryjne, również wykonywane w wariancie pełnym i przeszklonym. Do przechowywania najbardziej wrażliwych lub szkodliwych substancji polecamy zaś szafki z ocynkowanej blachy kwasoodpornej. Produkujemy również szafy ogniotrwałe.

Szafki metalowe

Szafki metalowe wykorzystywane są w laboratoriach, w których prowadzi się intensywne prace chemiczne i mechaniczne. Dzięki swej gładkiej strukturze są bardzo łatwe w czyszczeniu. Doskonale sprawdzają się w laboratoriach prowadzących badania z zakresu mikrobiologii. Produkujemy szafki metalowe wykonane z blachy stalowej o konstrukcji niepalnej i nienasiąkliwej, malowane farbami epoksydowymi.

Szafki laminowane

Produkujemy szafki laminowane, których korpus oraz front wykonane są z płyt o grubości 18 mm, w całości wykończone obrzeżem PCV 2 mm. Dla zwiększenia ich trwałości i stabilności, plecy zostają wykonane z pełnej płyty. Dzięki bogatej kolorystyce, sprostają wymaganiom każdego użytkownika. Laboratoria głównie kojarzą się z kolorem białym, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażenie Państwa laboratorium zostało wykończone w kojącym, niebieskim kolorze.

 

Szafki wiszące pełne

 

Szafki wiszące przeszklone

 

Szafki stojące pełne

 

Szafki stojące przeszklone

 

Szafki podwieszane

 

Pragniemy stworzyć bogatą ofertę produktów, umożliwiającą kompletne wyposażenie laboratorium. Naszym Klientom proponujemy również szafki cokołowe, szafki na nóżkach oraz kontenery jezdne.