Producent mebli laboratoryjnych – Polon Labor

Producent mebli laboratoryjnych – Polon Labor

Od ponad 30 lat świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem oraz produkcją mebli laboratoryjnych. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, a dzięki przeprowadzonym restrukturyzacjom oraz poczynionym inwestycjom, jesteśmy zakładem bardzo nowoczesnym, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Tworzone przez Polon Labor meble do laboratorium wykonane są z wyjątkowo trwałych materiałów, zapewniających wysoki komfort użytkowania, oferujemy przy tym bogatą kolorystykę i atrakcyjne wzornictwo. Nasze meble stalowe znajdują zastosowanie zarówno w dużych, jak i małych laboratoriach w całym kraju.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się dostosować nasze produkty do specyfiki danego laboratorium. Dzięki wykorzystaniu komputerowych wizualizacji, możemy stworzyć projekt w pełni wykorzystujący przestrzeń danego pomieszczenia. Każdy projekt konsultowany jest z Klientem, aby spełnić wszystkie jego oczekiwania. Mogą Państwo zadecydować o wielu parametrach mebli – ich rozmiarze, rodzaju blatu laboratoryjnego czy wyposażeniu dodatkowym.

Tworzymy spójne linie mebli, przez co zarówno szafki stalowe, dygestoria, jak i szafy na chemikalia stworzą kompletne wyposażenie laboratoryjne. Oferujemy Państwu transport i montaż mebli w każdym miejscu w kraju. Dopełnieniem naszej oferty jest usługa lakierowania proszkowego w profesjonalnej linii lakierniczej firmy Ideal-Line. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.